HASTA GÖRÜŞLERİ

14 YORUM LİSTELENDİ - HASTA GÖRÜŞLERİ
 1. 2007 yalında kulak ameliyatı geçirdim. Ameliyat sonrası kulağımın kendini temizleme özelliği kayboldu. 6 Ay ve 1 yıl süre içerisinde kulağımın rutin bir şekilde temizlenmesi gerekiyordu. Ameliyat sonrası bir çok doktorla tanışma fırsatı buldum. Doktorların bir çoğunluğu yüzeysel olarak kulağımı temizleyip gönderdiler. Biraz da işi ticaret boyutuna çevirdiler. Ankara’da sağlığım için en iyi doktoru bulmak için çok araştırma yaptım. En sonunda İrfan Yorulmaz hocamla tanıştım. İrfan hocam hem psikolojik olarak hastalarına moral verip ayrıca hastalığın hakkında hastanın anlayacağı bir dilde bilgilendiriyor. İşini gerçekten severek ve ticari menfaati olmadan yardımcı oluyor. İrfan hocayla tanıştığım için çok mutluyum. İrfan hocam gibi hekimler başımızdan eksik olmasın. Yıldırım Altınışık

 2. Merhabalar İrfan Bey;
  Sanırım 97-98 yıllarıydı. Annemin yanağında bir kitle vardı. Burundan girerek ameliyat etmiştiniz İbn-i Sina hastanesinde. Çok başarılı bir ameliyattı. Gerçekten isminizle müsemma bir doktorsunuz. Yirmi yıl da geçmiş olsa, tesadüfen rastladığım bu site vasıtası ile teşekkür etmek istedim.
  Hayırlı günler dilerim..

 3. Çok kıymetli ve iyi bir hekim İrfan hocamız .
  Hastalarıyla iletişimi ilgisi tarif edilmez. Onunla tanışma fırsatı yakaladığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.
  Değerli hocam başarilarınızın devamını diliyorum.
  Saygılarımla

 4. Eşimin ciddi bir şekilde bademciklerinden şikayetleri vardı ve burun kemiği ameliyatı da olması lazımdı. İrfan YORULMAZ hocam sağolsun çok başarılı 2 operasyonla bizi bu sıkıntılardan kurtardı. İşini en mükemmelliyetiyle yapan çok nadir bulunan hocalardan. Şimdi eşim çok şükür gayet iyi durumda. Allah irfan hoca gibi hocaları bağışımızdan eksik etmesin. Hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

 5. İrfan hocamı internet üzerinden araştırma neticesinde irtibat kurdum. Yaklaşık bir yıl önce burun ameliyatı sonucunda sinüslerde tümör olduğu tespit edildi ve tümörün kötü huylu olduğunu patoloji sonucu ögrendim. Radyotarepi ve kemotarepi aldım. Sonuçta risk etmemek için ameliyat olmam gerekiyordu ve ameliyat için İrfan hocamı tercih ettim. İyi ki etmişim. Şimdi Allaha şükür çok iyiyim ve İrfan hocama sürekli kontrollere gidiyorum. 10 numara 5 yıldız hocam teşekkürler.

 6. İrfan Bey’e annemin uyku apnesi rahatsızlığı ile ilgili sorular sordum. Açıkçası cevap alabileceğimden pek umutlu değildim. Fakat sorularımın cevaplarını sağolsun sabah 8 de cevaplamıştı. Yardım severliği, ilgisi için çok teşekkür ederim.

 7. 80 yaşındaki anneannemin ameliyatını gerçekleştirdi. Ümitsizliğimize ümit oldu. Kendisi gerçekten bulunmaz bir doktor. Diğer doktorların konuşamaz yemek yiyemez dediği çaresizlik anımızda, Allah İrfan Hocayı karşımıza çıkardı. Kendisinden Allah razı olsun. Çok zor bir ameliyat olmasına rağmen şükür anneannem eski sağlığına kavuşmuş durumda.

 8. Mehmet Ferzad ŞEKERCİ 15 Eylül 2016 - 13:56 Cevapla

  İrfan hocamla tanıştığım için çok şanslı olduğumu öncelikle belirtmek isterim. Sınavlarıma hazırlandığım birgün yanağımın alt kısmına doğru küçük bir şişlik farketmemle başlayan maceramız İrfan hocamın müthiş bir titizlikle gerçekleştirdiği ameliyatımla son buldu. Şuan ameliyatımın üzerinden yaklaşık olarak 1 hafta geçti ve ne kadar teşekkür etsem hocama bilemiyorum. Tükürük bezimde (parotis bezi) oluşan tümörümün teşhisini daha ilk bakışta koyan hocam, yüz sinirlerinin müthiş bir bereketle bulunduğu tükürük bezi bölgesinde, yüz sinirlerime herhangi bir hasar vermeden tümörümüzü almayı başardı. Şuanda böyle sıkıntıları olan arkadaşlarım için yazıyorum. Bu bölgede bir kitle hissediyorsanız eğer mutlaka hemen bir hekime danışın amaan geçer demeyin ! Daha sonrasında ise ameliyat için mutlaka ama mutlaka İrfan hocamla irtibata geçmenizi şiddetle tavsiye ediyorum ! Sıradan bir kbb doktorunun yapabileceği bir ameliyat değil bu ameliyat çünkü ameliyat sonrasında sinirleriniz zedelenirse gülüşünüz bozulabilir diyeyim.Sorusu olanlar bana facebook adresimden mesaj atarak ulaşabilirler. Sağlıkla kalınız .

 9. Burunda kendiliğinden başlayan BOS kaçağımı beyin ameliyatı gerekmeksizin burundan yapılan endoskopik ameliyat ile başarıyla kapatan ekibinize sonsuz teşekkür ederim.

 10. Çocuğuma kulak tüpü ameliyatı gerektiği söylenmişti. İrfan Yorulmaz hocamın uygulattığı Modifiye Politzerizasyon yöntemi ile birkaç haftada sorun ortadan kalktı. Ameliyat gereksinimi de elbette … Teşekkürler sayın hocam.

 11. Benim hastalığımı çok erken teşhis ederek ve çok uzun süren bir emeği sonrasında kötü huylu tümörümü alarak beni kısa sürede sağlığıma kavuşturmuştur. Kendisine menet borcum vardır. Teşekkür ederim.

 12. Çok degerli çok iyi bir doktor. İşini çok titizlikle yapıyor. Çok değerli bir hoca. Böyle doktorlarımızı allah eksik etmesin. Çok bilgisi var. Her konuda tam bir doktor.

 13. İrfan Yorulmaz hocam Türkiye’deki en değerli KBBcilerden bir tanesidir. Kendisini internet üzerinden bulmuştum ve o kadar memnun kaldım ki tüm çevreme hocamı tavsiye eder oldum. Detaylı bilgilendirmeleri, ilgisi, efendiliği ve bilgisi en çok da sizi max. düzeyde motive edecek şekilde hastalığınız hakkında çözüm üretmesi gerçekten hatırı sayılır düzeydedir. Başka bir prof. doktorun bana koymuş olduğu yanlış bir teşhis ve ameliyat kararından İrfan hocam kurtarmıştır. Türkiye’de böyle doktorlarımızın olması gerçekten gurur verici.

 14. İlk olarak kişilikli ve işine çok saygılı, titiz iş yapan, yardımsever ve bilgili bir doktordur. Zor olan ameliyatımı hiç canım yanmadan, ağrım dahi olmadan yapmıştır ve şişlerim 1 gün içinde üçte ikisi kaybolmuştur. Elleri çok hassas bir doktordur tavsiye ederim. Asla pişman olmayacağınız bir doktordur.


[Yukarı]

Görüşlerinizi tüm misafirlerimizle paylaşabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir