HASTA GÖRÜŞLERİ

HASTA GÖRÜŞLERİ için 9 yorum
 1. İrfan Bey’e annemin uyku apnesi rahatsızlığı ile ilgili sorular sordum. Açıkçası cevap alabileceğimden pek umutlu değildim. Fakat sorularımın cevaplarını sağolsun sabah 8 de cevaplamıştı. Yardım severliği, ilgisi için çok teşekkür ederim.

 2. 80 yaşındaki anneannemin ameliyatını gerçekleştirdi. Ümitsizliğimize ümit oldu. Kendisi gerçekten bulunmaz bir doktor. Diğer doktorların konuşamaz yemek yiyemez dediği çaresizlik anımızda, Allah İrfan Hocayı karşımıza çıkardı. Kendisinden Allah razı olsun. Çok zor bir ameliyat olmasına rağmen şükür anneannem eski sağlığına kavuşmuş durumda.

 3. Mehmet Ferzad ŞEKERCİ 15 Eylül 2016 at 13:56 Cevapla

  İrfan hocamla tanıştığım için çok şanslı olduğumu öncelikle belirtmek isterim. Sınavlarıma hazırlandığım birgün yanağımın alt kısmına doğru küçük bir şişlik farketmemle başlayan maceramız İrfan hocamın müthiş bir titizlikle gerçekleştirdiği ameliyatımla son buldu. Şuan ameliyatımın üzerinden yaklaşık olarak 1 hafta geçti ve ne kadar teşekkür etsem hocama bilemiyorum. Tükürük bezimde (parotis bezi) oluşan tümörümün teşhisini daha ilk bakışta koyan hocam, yüz sinirlerinin müthiş bir bereketle bulunduğu tükürük bezi bölgesinde, yüz sinirlerime herhangi bir hasar vermeden tümörümüzü almayı başardı. Şuanda böyle sıkıntıları olan arkadaşlarım için yazıyorum. Bu bölgede bir kitle hissediyorsanız eğer mutlaka hemen bir hekime danışın amaan geçer demeyin ! Daha sonrasında ise ameliyat için mutlaka ama mutlaka İrfan hocamla irtibata geçmenizi şiddetle tavsiye ediyorum ! Sıradan bir kbb doktorunun yapabileceği bir ameliyat değil bu ameliyat çünkü ameliyat sonrasında sinirleriniz zedelenirse gülüşünüz bozulabilir diyeyim.Sorusu olanlar bana facebook adresimden mesaj atarak ulaşabilirler. Sağlıkla kalınız .

 4. Burunda kendiliğinden başlayan BOS kaçağımı beyin ameliyatı gerekmeksizin burundan yapılan endoskopik ameliyat ile başarıyla kapatan ekibinize sonsuz teşekkür ederim.

 5. Çocuğuma kulak tüpü ameliyatı gerektiği söylenmişti. İrfan Yorulmaz hocamın uygulattığı Modifiye Politzerizasyon yöntemi ile birkaç haftada sorun ortadan kalktı. Ameliyat gereksinimi de elbette … Teşekkürler sayın hocam.

 6. Benim hastalığımı çok erken teşhis ederek ve çok uzun süren bir emeği sonrasında kötü huylu tümörümü alarak beni kısa sürede sağlığıma kavuşturmuştur. Kendisine menet borcum vardır. Teşekkür ederim.

 7. Çok degerli çok iyi bir doktor. İşini çok titizlikle yapıyor. Çok değerli bir hoca. Böyle doktorlarımızı allah eksik etmesin. Çok bilgisi var. Her konuda tam bir doktor.

 8. İrfan Yorulmaz hocam Türkiye’deki en değerli KBBcilerden bir tanesidir. Kendisini internet üzerinden bulmuştum ve o kadar memnun kaldım ki tüm çevreme hocamı tavsiye eder oldum. Detaylı bilgilendirmeleri, ilgisi, efendiliği ve bilgisi en çok da sizi max. düzeyde motive edecek şekilde hastalığınız hakkında çözüm üretmesi gerçekten hatırı sayılır düzeydedir. Başka bir prof. doktorun bana koymuş olduğu yanlış bir teşhis ve ameliyat kararından İrfan hocam kurtarmıştır. Türkiye’de böyle doktorlarımızın olması gerçekten gurur verici.

 9. İlk olarak kişilikli ve işine çok saygılı, titiz iş yapan, yardımsever ve bilgili bir doktordur. Zor olan ameliyatımı hiç canım yanmadan, ağrım dahi olmadan yapmıştır ve şişlerim 1 gün içinde üçte ikisi kaybolmuştur. Elleri çok hassas bir doktordur tavsiye ederim. Asla pişman olmayacağınız bir doktordur.


[Yukarı]

Lütfen yorum yazarak görüşlerinizi bizimle paylaşın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whitefest Rezervasyon
Aytaç Termal Otel