HASTA GÖRÜŞLERİ

HASTA GÖRÜŞLERİ için 3 yorum
  1. Mehmet Ferzad ŞEKERCİ 15 Eylül 2016 at 13:56 Cevapla

    İrfan hocamla tanıştığım için çok şanslı olduğumu öncelikle belirtmek isterim. Sınavlarıma hazırlandığım birgün yanağımın alt kısmına doğru küçük bir şişlik farketmemle başlayan maceramız İrfan hocamın müthiş bir titizlikle gerçekleştirdiği ameliyatımla son buldu. Şuan ameliyatımın üzerinden yaklaşık olarak 1 hafta geçti ve ne kadar teşekkür etsem hocama bilemiyorum. Tükürük bezimde (parotis bezi) oluşan tümörümün teşhisini daha ilk bakışta koyan hocam, yüz sinirlerinin müthiş bir bereketle bulunduğu tükürük bezi bölgesinde, yüz sinirlerime herhangi bir hasar vermeden tümörümüzü almayı başardı. Şuanda böyle sıkıntıları olan arkadaşlarım için yazıyorum. Bu bölgede bir kitle hissediyorsanız eğer mutlaka hemen bir hekime danışın amaan geçer demeyin ! Daha sonrasında ise ameliyat için mutlaka ama mutlaka İrfan hocamla irtibata geçmenizi şiddetle tavsiye ediyorum ! Sıradan bir kbb doktorunun yapabileceği bir ameliyat değil bu ameliyat çünkü ameliyat sonrasında sinirleriniz zedelenirse gülüşünüz bozulabilir diyeyim.Sorusu olanlar bana facebook adresimden mesaj atarak ulaşabilirler. Sağlıkla kalınız .

  2. Burunda kendiliğinden başlayan BOS kaçağımı beyin ameliyatı gerekmeksizin burundan yapılan endoskopik ameliyat ile başarıyla kapatan ekibinize sonsuz teşekkür ederim.

  3. Çocuğuma kulak tüpü ameliyatı gerektiği söylenmişti. İrfan Yorulmaz hocamın uygulattığı Modifiye Politzerizasyon yöntemi ile birkaç haftada sorun ortadan kalktı. Ameliyat gereksinimi de elbette … Teşekkürler sayın hocam.


[Yukarı]

Lütfen yorum yazarak görüşlerinizi bizimle paylaşın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir