HASTA GÖRÜŞLERİ

28 Responses to HASTA GÖRÜŞLERİ
 1. Dil kökü tümörü şikayeti ile uzun araştırmalar ve tavsiye üzerine İrfan hocam’la yollarımız kesişti ; müthiş bir hekim.. Konusundaki uzmanlığı; her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatması; ilgisi; bilgisi; deneyimi; tecrübesi ve inanın en önemlisi de müthiş insanlığı … Ameliyatım öncesi detaylı muayene etmesi; ameliyat öncesi ve sonraki süreci bilgilendirmesi; takibi ve yönlendirmesi inanılmaz profesyonelce … Kulak burun boğaz da en doğru adres kendisi diyorum; hiç düşünmeyin

 2. İl**** F. Ba*** 21 Ocak 2022 at 22:44 Yanıtla

  İrfan Yorulmaz hocama vertigo şikayetimden dolayı arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Şimdiye kadar gittiğim doktorların içinde bu kadar titiz ayrıntılı ve hastasını en küçük ayrıntıya kadar dikkatli dinleyip, titizlikle muayene eden doktor görmedim. Hiç bir ayrıntıyı atlamadan tek tek ilgilenmesi ve uzun uzun detaylı olarak beni bilgilendirmesi muhteşemdi. Başta hocama ve tavsiye eden arkadaşıma yürekten teşekkür ediyorum.

 3. Hastasını detaylı bir şekilde dinleyip konuya odaklanan oldukça bilgili ve deneyimli bir hekim. Hastasıyla yaklaşımı konuşmas, detaylı sorular sorması, ilgisi çok güzeldi. Kızımın geniz eti şikayetimizi bazı hekimlerin ameliyat dediğini hocam detaylı inceleyerek ileri derecede olmadığını, ameliyatlık bir durum olmadığını söyledi. Kendisinden Allah razı olsun. Alanında bana göre en iyi doktor.

 4. Hocama çok teşekkür ediyorum çok yardımcı oldukları için. Çok saygın ve işini cok profesyonel yapıyor, hastayı dinliyor ve çok detaylı ve anlaşılır bir şekilde açıklıyor. Ankara’ya gidince yine hocama gideceğim. Hem muyane, hem ziyaret.

 5. Bir ay önce ağızda yanma ve dilde batma şikayeti ile gitmiştim ve midemdeki reflüden kaynaklı olabileceğini ve baharat tüketmemem gerektiği söyledi. O kadar güzel ilgilendi ki anlatamam. Kafamdaki bütün soru işaretlerini kaldırdı ve şuan hiçbir sıkıntım yok kendisine çok teşekkür ediyorum. İyi ki böyle güzel ilgilenen doktorlarımız var.

 6. Annemin kronik sinüziti ilerleyip göz arkasında sinüs tümörüne yol açmıştı. İrfan hocamız Haziran ayında başlayan ve şimdiye kadar devam eden zorlu süreçte gerek ifade edilemeyecek profesyonelliği, gerekse hastasına ve hasta yakınlarına karşı sabırlı ve alakadar tavırlarıyla sureci atlatmamızı sağladı. Kesinlikle işi şansa bırakmıyor ve çok titiz. Kendisine annem adına binlerce kez teşekkür ediyor ve gözünüz kapalı kendinizi ailenizi emanet edebilirsiniz diyorum.

 7. İrfan hocama oğlumun tükürük bezindeki kitle teşhisiyle başvurduk. Gerek internet araştırmalarım, gerekse çevreden araştırmalarım sonucu hocamın alanında çok başarılı olduğunu öğrendim. Muayenehanesine gittiğimiz ilk günden bu güne başarısı ve tecrübesiyle ilgili edindiğimiz bilgilerde bizi hiç yanıltmadı. Çok titiz ve çok başarılı bir hekim. Bu gün oğlumun ameliyatının 2.günü ve çok başarılı bir ameliyat geçirdi. Çok şükür hiç bir sıkıntı yasamadık ameliyat sonrası. En çok endişe ettiğimiz yüz sinirlerinde de en ufak bir tahribat yok. Bir anne olarak ben çok araştırdım ve size de yardımcı olmak için yazdım. Eğer KBB ile ilgili bir sorun yaşarsanız kendinizi gözünüz kapalı İrfan hocama emanet edebilirsiniz…Allah razı olsun ondan..

 8. Burnumun iç yapısındaki eğrilikten dolayı oluşan et büyümesi ve yanaklardaki sinüzit şikayetiyle kendisinin kapısını çaldım. Daha önceden bir çok Prof ile görüştüm ancak en son görüştüğüm İrfan Hocam aklımdaki bütün soru işaretlerini giderdi ve en önemlisi güven verdi. Operasyon öncesi ve sonrasındaki ilgisinden çok memnun kaldım. Operasyonun üzerinden 7 ay geçti. Artık sağlıklı nefes alabiliyorum. Kendisine buradan da bir kez daha teşekkür ederim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 9. Kesinlikle mükemmel bir doktor. Hem mesleki bilgisi hem insani ilişkileri sebebiyle . Bir çok hekimin aksine paraya değil insana değer verir. Onu tanımam ve ona tedavimi yaptırmam hayattaki en büyúk şansımdı. Farklı bir KBB uzmanı aramayın derim. İrfana hocama çook teşekkür ederim herşey için.

 10. İrfan Bey’in 9 aylık hastasıyım, kendisi Türkiye içinde alanında en iyisi ve benim gözümde de ondan daha iyisi yok Hiçbir zaman sorduğum sorulardan sıkılmadan hep ilgilendi. titizlik, merhamet, vicdan konusunda ise mükemmel bir ötesi doktor; önceliği her zaman hastası ve hastasını sağlığına kavuşturmak olan birisi. İyi ki varsınız doktor bey emekleriniz ve sabrınız için çok teşekkür ederim.ve doktor beyi kesinlikle tavsiye ederim..

 11. Hü***** Pa****** 14 Mayıs 2020 at 18:08 Yanıtla

  Alanında mükemmel bir doktor. Oğlumun orta kulağındaki sıvı toplanmasına ameliyatsız çözüm buldu. İyi ki varsınız hocam.

 12. Yı****** Al******* 23 Aralık 2019 at 00:26 Yanıtla

  2007 yalında kulak ameliyatı geçirdim. Ameliyat sonrası kulağımın kendini temizleme özelliği kayboldu. 6 Ay ve 1 yıl süre içerisinde kulağımın rutin bir şekilde temizlenmesi gerekiyordu. Ameliyat sonrası bir çok doktorla tanışma fırsatı buldum. Doktorların bir çoğunluğu yüzeysel olarak kulağımı temizleyip gönderdiler. Biraz da işi ticaret boyutuna çevirdiler. Ankara’da sağlığım için en iyi doktoru bulmak için çok araştırma yaptım. En sonunda İrfan Yorulmaz hocamla tanıştım. İrfan hocam hem psikolojik olarak hastalarına moral verip ayrıca hastalığın hakkında hastanın anlayacağı bir dilde bilgilendiriyor. İşini gerçekten severek ve ticari menfaati olmadan yardımcı oluyor. İrfan hocayla tanıştığım için çok mutluyum. İrfan hocam gibi hekimler başımızdan eksik olmasın. Yı****** Al*******

 13. Hastasını detaylı bir şekilde dinleyip doğrudan konuya odaklanan oldukça bilgili ve deneyimli bir hekim.

 14. İrfan bey son derece ilgili, donanımlı ve yanındayken güvende hissedebileceğiniz bir doktor. Kesinlikle tavsiye ederim.

 15. Dr. İrfan Bey’in hastalarına ve hastalığa yaklaşımı detaycı ve profesyonel. Alanına ve konusuna son derece hakim..

 16. Merhabalar İrfan Bey;
  Sanırım 97-98 yıllarıydı. Annemin yanağında bir kitle vardı. Burundan girerek ameliyat etmiştiniz İbn-i Sina hastanesinde. Çok başarılı bir ameliyattı. Gerçekten isminizle müsemma bir doktorsunuz. Yirmi yıl da geçmiş olsa, tesadüfen rastladığım bu site vasıtası ile teşekkür etmek istedim.
  Hayırlı günler dilerim..

 17. Çok kıymetli ve iyi bir hekim İrfan hocamız .
  Hastalarıyla iletişimi ilgisi tarif edilmez. Onunla tanışma fırsatı yakaladığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.
  Değerli hocam başarilarınızın devamını diliyorum.
  Saygılarımla

 18. Eşimin ciddi bir şekilde bademciklerinden şikayetleri vardı ve burun kemiği ameliyatı da olması lazımdı. İrfan YORULMAZ hocam sağolsun çok başarılı 2 operasyonla bizi bu sıkıntılardan kurtardı. İşini en mükemmelliyetiyle yapan çok nadir bulunan hocalardan. Şimdi eşim çok şükür gayet iyi durumda. Allah irfan hoca gibi hocaları bağışımızdan eksik etmesin. Hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

 19. İrfan hocamı internet üzerinden araştırma neticesinde irtibat kurdum. Yaklaşık bir yıl önce burun ameliyatı sonucunda sinüslerde tümör olduğu tespit edildi ve tümörün kötü huylu olduğunu patoloji sonucu ögrendim. Radyotarepi ve kemotarepi aldım. Sonuçta risk etmemek için ameliyat olmam gerekiyordu ve ameliyat için İrfan hocamı tercih ettim. İyi ki etmişim. Şimdi Allaha şükür çok iyiyim ve İrfan hocama sürekli kontrollere gidiyorum. 10 numara 5 yıldız hocam teşekkürler.

 20. İrfan Bey’e annemin uyku apnesi rahatsızlığı ile ilgili sorular sordum. Açıkçası cevap alabileceğimden pek umutlu değildim. Fakat sorularımın cevaplarını sağolsun sabah 8 de cevaplamıştı. Yardım severliği, ilgisi için çok teşekkür ederim.

 21. 80 yaşındaki anneannemin ameliyatını gerçekleştirdi. Ümitsizliğimize ümit oldu. Kendisi gerçekten bulunmaz bir doktor. Diğer doktorların konuşamaz yemek yiyemez dediği çaresizlik anımızda, Allah İrfan Hocayı karşımıza çıkardı. Kendisinden Allah razı olsun. Çok zor bir ameliyat olmasına rağmen şükür anneannem eski sağlığına kavuşmuş durumda.

 22. Me**** Fe**** Şe***** 15 Eylül 2016 at 13:56 Yanıtla

  İrfan hocamla tanıştığım için çok şanslı olduğumu öncelikle belirtmek isterim. Sınavlarıma hazırlandığım birgün yanağımın alt kısmına doğru küçük bir şişlik farketmemle başlayan maceramız İrfan hocamın müthiş bir titizlikle gerçekleştirdiği ameliyatımla son buldu. Şuan ameliyatımın üzerinden yaklaşık olarak 1 hafta geçti ve ne kadar teşekkür etsem hocama bilemiyorum. Tükürük bezimde (parotis bezi) oluşan tümörümün teşhisini daha ilk bakışta koyan hocam, yüz sinirlerinin müthiş bir bereketle bulunduğu tükürük bezi bölgesinde, yüz sinirlerime herhangi bir hasar vermeden tümörümüzü almayı başardı. Şuanda böyle sıkıntıları olan arkadaşlarım için yazıyorum. Bu bölgede bir kitle hissediyorsanız eğer mutlaka hemen bir hekime danışın amaan geçer demeyin ! Daha sonrasında ise ameliyat için mutlaka ama mutlaka İrfan hocamla irtibata geçmenizi şiddetle tavsiye ediyorum ! Sıradan bir kbb doktorunun yapabileceği bir ameliyat değil bu ameliyat çünkü ameliyat sonrasında sinirleriniz zedelenirse gülüşünüz bozulabilir diyeyim.Sorusu olanlar bana facebook adresimden mesaj atarak ulaşabilirler. Sağlıkla kalınız .

 23. Burunda kendiliğinden başlayan BOS kaçağımı beyin ameliyatı gerekmeksizin burundan yapılan endoskopik ameliyat ile başarıyla kapatan ekibinize sonsuz teşekkür ederim.

 24. Çocuğuma kulak tüpü ameliyatı gerektiği söylenmişti. İrfan Yorulmaz hocamın uygulattığı Modifiye Politzerizasyon yöntemi ile birkaç haftada sorun ortadan kalktı. Ameliyat gereksinimi de elbette … Teşekkürler sayın hocam.

 25. Benim hastalığımı çok erken teşhis ederek ve çok uzun süren bir emeği sonrasında kötü huylu tümörümü alarak beni kısa sürede sağlığıma kavuşturmuştur. Kendisine menet borcum vardır. Teşekkür ederim.

 26. Çok degerli çok iyi bir doktor. İşini çok titizlikle yapıyor. Çok değerli bir hoca. Böyle doktorlarımızı allah eksik etmesin. Çok bilgisi var. Her konuda tam bir doktor.

 27. İrfan Yorulmaz hocam Türkiye’deki en değerli KBBcilerden bir tanesidir. Kendisini internet üzerinden bulmuştum ve o kadar memnun kaldım ki tüm çevreme hocamı tavsiye eder oldum. Detaylı bilgilendirmeleri, ilgisi, efendiliği ve bilgisi en çok da sizi max. düzeyde motive edecek şekilde hastalığınız hakkında çözüm üretmesi gerçekten hatırı sayılır düzeydedir. Başka bir prof. doktorun bana koymuş olduğu yanlış bir teşhis ve ameliyat kararından İrfan hocam kurtarmıştır. Türkiye’de böyle doktorlarımızın olması gerçekten gurur verici.

 28. İlk olarak kişilikli ve işine çok saygılı, titiz iş yapan, yardımsever ve bilgili bir doktordur. Zor olan ameliyatımı hiç canım yanmadan, ağrım dahi olmadan yapmıştır ve şişlerim 1 gün içinde üçte ikisi kaybolmuştur. Elleri çok hassas bir doktordur tavsiye ederim. Asla pişman olmayacağınız bir doktordur.


[top]

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir