Sol bademcik şişliği boyun bölgesinde geçmeyen yanma

BU UYGULAMA GEÇİCİ BİR SÜRE İÇİN DURDURULMUŞTUR.

 

0
0

Değerli hocam iyi günler dilerim,

Hocam öğrenciyim, ülkemin ekonomik şartlarında artık doktora gidecek para bulamıyorum. 4 farklı kbb ciye gittim ve her biri problemim için farklı şeyler söyledi, farklı ilaçlar verdi. Bunlar işe yaramadı. Çareyi artık internette benimle benzer ya da aynı problemi yaşayan insanlarda arıyorum. Sitenize denk geldim ve Allah rızası için sorunuma yanıt vermenizi çok isterim.

Hocam bu senenin başında kulağımın hemen altı tükürük bezlerimde  geçmeyen ve sabahları yoğun olan bi kaşıntı ortaya çıktı. Bu kaşıntı yaklaşık 6 ay sürdü ve hala devam etmekte. Kaşıntıyla birlikte sürekli tükürük bezlerimin kasılıyor, Karıncalanıyor. Çene hattımda sürekli hafif sızı ve yanma var. Bunlardan sonra sol bademciğim 2 aydır gözle görülür boyutta şişte ve inmiyor bu bulgularla 7 aydır bu durumdayım problemim nedir hocam? Boğaz reflüsü olduğum söylendi ve mide için ilaç verildi hocam ben benim problemimin bu olduğunu düşünmüyorum hocam lütfen bana yardımcı olun.

  • Hasan Celal DELİ , 1 sene önce sordu.
  • son düzenleme 1 sene önce
0
0

Problemin ne olduğunu belirtilere dayanarak söyleyemeyiz. Ancak, bir bademciğin diğerine göre belirgin büyümesi ameliyatla alınıp patoloji incelemesi yapılmasını gerektirir.

1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
İsim Soyisim*
E-mail*
Dosya ekle
Tetkik raporları, görüntüleme incelemelerine ait resimler, fotoğraf vb belgelerinizi gönderebilirsiniz.
Dosya AdıBoyut
Yüklenen dosya şuanda bulunmamaktadır.
Maksimum dosya boyutu 9.8MB.
Desteklenen dosya formatları : pdf txt doc docx jpg tif png mp4