Kulak ağrısı

0
0

5 gündür kulaklarım şiddetli sancılar oluşuyor. 3 defa acile gittim parola im dışında bir şey vermediler. Bir de antibiyotik, ağrı kesici ama hiçbir faydasını göremedim. Kulak damlası bile içine gitmeyecek kadar kapanmış. ilgi yapma dolmuş. Hamileyim bir de 1 aylık. Ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen yardım edin. Kulak kıkırdaklarına bile elleyemiyorum. Lütfen yardım edin. Bir şeyler söyleyin.

  • Evin Soysal , 11 ay önce sordu.
  • son düzenleme 11 ay önce
0
0

Büyük bir olasılıkla dış kulak kanalı derisi iltihabı (otitis eksterna) geçiriyorsunuz. Damla gitmeyecek derecede şişme meydana geldiyse kulak kanalı içine emici bir madde yerleştirmek ve damlayı bunun üzerine damlatmak gerekecektir. Bu işlem acil servislerde yapılamaz; bir KBB uzmanına muayene olmalısınız.

İlk 3 ay içindeki gebelik nedeniyle ne yazık ki kullanılabilecek fazla ilaç seçeneği yok.

Geçmiş olsun dilerim.
Prof. Dr. İrfan Yorulmaz

0
0

Hocam teşekkürler cevab verdiğiniz için. O KBB doktoru hiçbir şey  yapmadı, üstüne ben acıyor dediğimde azarladı ve ben de daha fazla dayanmadığım ve işitme kaybı olduğu için sağlık ocağına gittim. “Sen nasıl ses duyuyorsun, duymam imkansız” dedi, spurogut damla ve enfeixe hap verdi. Acima artik fazla yok ama hala duymuyorum.

  • Evin Soysal cevapladı 11 ay önce
  • son düzenleme 11 ay önce
2 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
İsim Soyisim*
E-mail*
Dosya ekle
Tetkik raporları, görüntüleme incelemelerine ait resimler, fotoğraf vb belgelerinizi gönderebilirsiniz.
Dosya Adı Boyut
Yüklenen dosya şuanda bulunmamaktadır.
Maksimum dosya boyutu 5MB.
Desteklenen dosya formatları : pdf txt doc docx jpg tif png
Whitefest Rezervasyon
Aytaç Termal Otel