Kolesteatom

0
0

İrfan Bey merhabalar. Ben sol kulak kolesteatom hastasıyım. Bununla ilgili 2 kez ameliyat oldum. En son ameliyatım 21.12.2015 tarihinde yapıldı. Ameliyattan sonra düzenli olarak kulağımı temizletiyorum çünkü işitme ile ilgili sıkıntı yaşıyorum. Hergün internette bununla ilgili ne yapılabilir diye bakıyorum, sizi de hasta yorumlarınızdan buldum. İstanbul’da yaşadığım için yazmayı istedim. Takibinde olduğum doktoruma güveniyorum. Diğer yandan ise arayış içindeyim, bir umut. İşitmemin düzelmesinin bir yolu var mı? Mesela en son 1 ay önce temizlettim temizlendiği an herşeyi duyuyorum şimdi ise yine tıkandı. Günlük hayatımda birçok şeyi kaçırıyorum. Kolesteatom rahatsızlığı olan hastanın işitme cihazı kullanması ne kadar doğru olur? Mailimi görüp yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Saygılarımla.

0
0

Geçirdiğiniz son ameliyatın kulağınızda nasıl sonuçlandığını bilmem gerekiyor. Bunun için kulağınızı muyene etmem gerekir. En azından yapılmış olan ameliyatın adını yazarsanız belki bir yorum yapmak mümkün olabilir.

  • Tıkanıklığı yaratan ve temizlenen nedir?
  • Tıkanan yer neresidir?
    • Kulak kanalı mı?
    • Kulak zarı üzerinde bir yer mi?
    • Bütün ameliyat sahası mı?

İşitme cihazından yarar görüp görmeyeceğinizi söyleyebilmek için işitme testinizi ve kulağınızın durumunu görmek gerekiyor. İşitme testinizi iletisim@irfanyorulmaz.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Geçmiş olsun dilerim.
Prof. Dr. İrfan Yorulmaz

1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
İsim Soyisim*
E-mail*
Dosya ekle
Tetkik raporları, görüntüleme incelemelerine ait resimler, fotoğraf vb belgelerinizi gönderebilirsiniz.
Dosya Adı Boyut
Yüklenen dosya şuanda bulunmamaktadır.
Maksimum dosya boyutu 5MB.
Desteklenen dosya formatları : pdf txt doc docx jpg tif png
Whitefest Rezervasyon
Aytaç Termal Otel