KBB

0
0

Merhaba doktor bey benim 5 yasinda oğlum var geçen hafta bademcikleri iltihap topladı karın ağrısı ishal kusma ateş sikayetlerimizde vardı dktr baktrim antbytk verdi kullandık ishali kusmasi düzeldi bademcikleri duzelmedi dün özele götürdüm kulaklarında su birikmiş sakız cignicek bolbol dedi devamında tüp takılacak kulaklarina bademcikleri buyukmus alınması gerekiyomus hemen ameliyatı önümüze koydular ben tüp takılmasına çok takıldım bu hemen karar verilecek bir durummu 2016mayista geniz eti ameliyatı oldu kulaklarına vuruyodu devamlı iltihaplıydi kulakları acayip horlamasi var ağzı açık uyuyor sadece bademcik ameliyatı rahatlamasina yetmezmi kararsız kaldım.

  • İkbal Şimşek , 11 ay önce sordu.
  • son düzenleme 9 ay önce
0
0

Tüp takma kararı çoğunlukla tek muayenede verilebilen bir karar değildir. Bunun tek istisnası, sıvının kulak zarından çökme ya da incelme gibi yapısal bir bozukluğa neden olmasıdır. Bunun dışında tüp takma kararı çoğunlukla orta kulaktaki sıvı 3 ay içinde kaybolmaz ise verilir.

Bademcik ameliyatı kararı, bademciklerin durumuna göre verilir. Bademciklerin alınmasının orta kulakta 3 aydan uzun süre kalan sıvının kaybolmasına muhtemelen yararı olmayacaktır.

Geçmiş olsun dilerim.
Dr. İrfan Yorulmaz

1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
İsim Soyisim*
E-mail*
Dosya ekle
Tetkik raporları, görüntüleme incelemelerine ait resimler, fotoğraf vb belgelerinizi gönderebilirsiniz.
Dosya Adı Boyut
Yüklenen dosya şuanda bulunmamaktadır.
Maksimum dosya boyutu 5MB.
Desteklenen dosya formatları : pdf txt doc docx jpg tif png
Whitefest Rezervasyon
Aytaç Termal Otel