İşitme cihazı markası

0
0

Merhaba eskişehir den gökhan ben, 5 haziran 2017 den beri sadece sağ kulağımda ani işitme kaybı yaşıyorum doktora gittim kortizon ilacı ve kortizon iğnesi hatta oksijen tedavisi oldum 105 db den 60 db e kadar düzeldi.

İşitme cihazı kullanmak istiyorum hangi markayı alacağımi nasıl karar vermeliyim. Ben kanal ici tamamen görünmez bi cihaz istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim saygılar

  • Gökhan Aynalı sordu 4 ay önce
  • son düzenleme 4 ay önce
0
0

Hangi markaların hangi modellerinin sizin işitme kaybınız için uygun olduğuna karar vermek için öncelikle işitme testinizdeki verileri incelemek gerekiyor. Test sonuçlarına göre, tamamen kanal içi bir cihazın işitme kaybınıza yardımcı olup olamayacağı da değerlendirilir. 60 dB’lik işitme kaybı için uygun bir kanal içi marka ve model bulunmasında sorun olacağını sanmıyorum.

Yaşadığınız şehirde hangi markalara ait hangi firmaların olduğunu ve bunlardan hangilerinin sizin işitme kaybınıza uygun cihazları olduğu bilgisini testinizin yapıldığı merkezdeki odyoloji uzmanlarından ve doktorunuzdan almanız gerekir.

Geçmiş olsun dilerim.
Prof. Dr. İrfan Yorulmaz

1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
İsim Soyisim*
E-mail*