Dil yarası

BU UYGULAMA GEÇİCİ BİR SÜRE İÇİN DURDURULMUŞTUR.

 

0
0

Merhaba hocam iyi günler.Dilimde ki ağrılardan dolayı tahlil verdim. İnternette araştırdığımda eritroplakiye benzer yaralar mevcut dilimde. Önceki yıllar mantar gibiydi ağrı falan yoktu ama bu sene çok fazla kırmızı yaralar oluşuyor yemek bile yiyemiyorum doğru düzgün en son damağımda da yara oluşunca hastaneye gittim. Doktor sadece B12 eksikliği olduğunu söyledi ilaç tedavisine başladım, bunun da dilime bağlı olup olmadığı kesin değilmiş. Ama ben de kontrol edince tam kan sayımımda da referans dışı değerler gördüm, size de atabilirim. Doktor yanlış bilgi mi verdi acaba ağrılarım hala devam ediyo çünkü herhangi bir ilaç kullanmam gerektiğini söylemedi. Sizin de kontrol etmenizi çok isterimm şimdiden teşekkür ederim.

0
0

Tam kan sonuçlarının hepsini göndermemişsiniz. Folik asit ve Vitamin B12 eksikliği, bunların neden olabileceği kansızlık ağız içinde belirti verebilir. Düzelmeyen eritroplakilerin teşhisi için ise biyopsi alınması gerekir.

0
0

Çok teşekkür ederim hocam sağ olun. Attığım fotoğrafta sadece referans dışı değerler mevcut.Geri kalan tam kan sonuçlarımda herhangi bir sorun çıkmamıştı yinede isterseniz atabilirim.

2 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
İsim Soyisim*
E-mail*
Dosya ekle
Tetkik raporları, görüntüleme incelemelerine ait resimler, fotoğraf vb belgelerinizi gönderebilirsiniz.
Dosya AdıBoyut
Yüklenen dosya şuanda bulunmamaktadır.
Maksimum dosya boyutu 9.8MB.
Desteklenen dosya formatları : pdf txt doc docx jpg tif png mp4