burun kisti

0
0

Burnumda kemik eğriliği , kemik ve geniz eti var burnum sürekli tıkalı burun kistide varmış iyi huylu dedi doktor burun ameliyatı olucaktım çenemle ilgili sıkıntı çıktı çene ameliyatı olmak zorunda kaldım ama burnum içinde sürekli yanma hissediyorum gözlerim ve başım ağrıyor dışarıya çıktığımda bulanık görüyorum sürekli kulaklarımda çınlıyor özellikle sol gözüm daha çok ağrı yapıyor burun kistim kötüye dönüşmüş olabilir mi

0
0

Erişkinlerde normalde geniz eti olmaz. Varsa, ameliyat ile alınıp patoloji incelemesinin yapılması gerekir.

Kistler burunda değil, çoğunlukla sinüslerde olur. Sinüs kistlerini muayenede görmek mümkün değildir; ancak film çekildiyse varlıkları anlaşılabilir. Film çekilip çekilmediği konusunda, çekildiyse kistin hangi sinüste olduğu konusunda bilgi vermediğiniz için bir yorum yapmamız mümkün olamayacak.

Bulanık görme, ancak çok ciddi sinüzit komplikasyonlarında görülen bir durum. Bu şikayetin gözler veya göz yaşı ile ilgili olması daha yüksek bir olasılık. Bu nedenle bir göz hastalıkları uzmanına muayene olmanızda yarar var.

Kulak çınlaması burun nedenli olmaz; bunun nedeni için kulakla ilgili muayene ve testlerin yapılması gerekir.

“burun kistim kötüye dönüşmüş olabilir mi” sorunuzun cevabını vermek için kistin alınıp patoloji incelemesinin yapılması gerekir.

1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
İsim Soyisim*
E-mail*
Dosya ekle
Tetkik raporları, görüntüleme incelemelerine ait resimler, fotoğraf vb belgelerinizi gönderebilirsiniz.
Dosya Adı Boyut
Yüklenen dosya şuanda bulunmamaktadır.
Maksimum dosya boyutu 5MB.
Desteklenen dosya formatları : pdf txt doc docx jpg tif png
Whitefest Rezervasyon
Aytaç Termal Otel