Boğazda yanma

0
0

Radto ve kemoterapi tedavisi gordum uc hafta gecti fakat bogazimda hala yanma var yutarken zorlaniyorum birde ayaklarim cok sisti normal seyirmi yoksa bir akslikmi var tesekkur eferim

0
0

Radyoterapiye bağlı boğazda yanma, yutkunma güçlüğü gibi etkiler yaklaşık 3 ay devam eder. Kuruluk çok daha uzun sürer ve azalması 1 yılı bulabilir. Ayaklarınızdaki şişlikler kemoterapiye bağlı olarak tuz ve protein dengenizin bozukluğuna bağlı olabilir. Tıbbi Onkoloji uzmanı doktorunuzla görüşmeniz ve kan tetkiklerinizin yapılması gerekir.

Geçmiş olsun dilerim.

1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
İsim Soyisim*
E-mail*
Dosya ekle
Tetkik raporları, görüntüleme incelemelerine ait resimler, fotoğraf vb belgelerinizi gönderebilirsiniz.
Dosya Adı Boyut
Yüklenen dosya şuanda bulunmamaktadır.
Maksimum dosya boyutu 5MB.
Desteklenen dosya formatları : pdf txt doc docx jpg tif png
Whitefest Rezervasyon
Aytaç Termal Otel