Bademcik ameliyatı

0
0

Merhaba kızım 10.11.2017 tarihinde bademcik ameliyatı oldu… Geçen hafta çok ateşlendi acile götürdük serum takıldı… Bu hafta sonu da Kadıköy’de minibüsten indikten sonra bayılmış ve arkadaşları acile kaldırmışlar.. Doktor MR EEG kan tahlili vs yapmış ve epilepsi olabilir diye rapor yazmışlar.. Konu bademcik ameliyatı ile bağlantılı olabilir mi? Şoka girmiş durumdayız. Sorun ne işin içinden çıkamıyoruz acil yardım lütfen.. Tesekkürler..

 

  • Nüveyra Zaman , 12 ay önce sordu.
  • son düzenleme 12 ay önce
0
0

Bademcik ameliyatının bayılma ile ilişkili bir soruna neden olması düşük olasılık. Ancak, muhtemelen henüz ameliyat yerlerinin iyileşmesi tamamlanmamış olduğu için düşük olasılıklar da MR’da değerlendirilecektir. Kan tahlilleri sonuçları ve EEG de önemli bilgiler sağlayabilir.

Cerrahi stres, bademcik ameliyatı sonrası oluşan ağrı, ateş belki bir gün nedensiz olarak ortaya çıkabilecek epilepsiyi tetiklemiş olabilir.

Bu konuda uzaktan bir yorum yapmak zor. Sık rastlanan bir durum değil. İnceleme sonuçlarını beklemelisiniz. Ulaşılan teşhisi de burada paylaşırsanız memnun olurum.

Geçmiş olsun dilerim.
Prof. Dr. İrfan Yorulmaz

1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
İsim Soyisim*
E-mail*
Dosya ekle
Tetkik raporları, görüntüleme incelemelerine ait resimler, fotoğraf vb belgelerinizi gönderebilirsiniz.
Dosya Adı Boyut
Yüklenen dosya şuanda bulunmamaktadır.
Maksimum dosya boyutu 5MB.
Desteklenen dosya formatları : pdf txt doc docx jpg tif png
Whitefest Rezervasyon
Aytaç Termal Otel